V obvyklém fitness centru si lidé procvičují svaly a vylepšují fyzickou kondici. V posilovně, kterou je naše FITKO PRO MOZEK, si prostě procvičí mozek - schopnost soustředění, paměť, prostorové vnímání,... Trénink posílí mozkové schopnosti a odbourá stres. 
 
V rámci programů Fitka pro mozek nabízíme přednášky, workshopy, kreativní terapie, kognitivní diagnostiku a trénování paměti. 
 

V případě zájmu nás kontaktujte. 
Mgr. Antonín Liška

VZDĚLÁVACÍ AKTIVITY

Pořádáme odborné semináře a workshopy na téma kognitivní rehabilitace s využitím kreativních terapií (zejména muzikoterapie a arteterapie) pro pracovníky z oblasti sociálních služeb, zdravotnictví, školství a veřejné správy, ale také pro širokou veřejnost. Délku a obsah kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům.

 

Muzikoterapii a arteterapii nabízíme také školním kolektivům.

Především školním kolektivům nabízíme kreativní ekologické workshopy zaměřené na výrobu originálních výrobků z druhotných materiálů. Učíme tak dávat věcem druhou šanci!

KOGNITIVNÍ PROGRAMY

Nabízené kognitivní programy mají za cíl zlepšování a podporu kognitivních (poznávacích) funkcí mozku, mezi něž patří především paměť, soustředění, logika, prostorová orientace apod.

 

Naučíme vás trénovat mozek pomocí kognitivní rehabilitace, pravidelného systematického tréninku mozku.

 

Naše programy jsou zaměřeny na osoby s narušenými poznávacími funkcemi v důsledku při traumatického poškození mozku (např. autonehody nebo úder do hlavy při pádu), po cévních mozkových příhodách (např. mrtvice) nebo z důvodu chronického organického (např. demence) nebo duševního (např. psychózy) onemocnění.

 

Kognitivní programy nabízíme rovněž veřejnosti v rámci prevence kognitivních deficitů. V rámci prevence může veřejnost využít službu diagnostiku kognitivních funkcí.

 

Kontaktní osoba:

Mgr. Antonín Liška

vedoucí Centra trénování paměti

tel. 774 452 039

e-mail: a.liska@botumy.cz

Fitko pro mozek máme registrováno pod OCHRANNOU ZNÁMKOU s číslem 369531, jakékoli použití našeho "know-how" je výslovně zakázáno.

Kdo nám pomáhá?

Logo_města_Ostravy.svg.png
nadacecez_400x300_rgb_svetlepozadi_trans
stažený soubor.jpg

Za podpory Moravskoslezského kraje, Statutárního města Ostrava, Nadace ČEZ a Klastru Sinec realizujeme projekt  „Podpora zaměstnávání lidí s duševním onemocněním v sociálním podniku BOTUMY“

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now